Transport

Profesjonalne usługi na najwyższym poziomie

Kompleksowe rozwiązania w zakresie usług transportu krajowego i międzynarodowego, dostosowane do konkretnych wymagań klientów. Dla Ciebie zajmiemy się załadunkiem towaru, zaplanowaniem optymalnej trasy oraz dostarczeniem go w wyznaczone miejsce.

Gwarancją naszej niezawodności jest flota, którą dysponujemy – ponad 20 nowoczesnych ciężarówek marki Mercedes-Benz, MAN, Volvo oraz grupa sprawdzonych i rzetelnych przewoźników. Na nas zawsze możesz liczyć, ponieważ dbamy o każdy szczegół. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój transport dotrze na miejsce i na czas.

Nasze usługi

Transport FTL i LTL

Transport Chłodniczy

Spedycja

Magazynowanie

Znajdziesz nas na

TIMOCOM ID - 382 129

TRANS ID - 791 207

TRANSPORT@KNFRESH.PL

Gwarancja i bezpieczeństwo

Posiadamy nowoczesne zaplecze logistyczne, dostosowane do standardów i wymogów Unii Europejskiej.  Nasza flota to pojazdy przeznaczone do przewozu towarów w drogowym transporcie międzynarodowym oraz krajowym. Przewozy wykonujemy w konwencji CMR.

Wszystkie nasze samochody, jak i towary w nich przewożone są w pełni ubezpieczone w profesjonalnej firmie ubezpieczeniowej i monitorowane w trakcie całej podróży, a więc korzystając z naszych usług będziesz mógł spać spokojnie. Posiadamy odpowiednie ubezpieczenia na przewożone towary OCP w ruchu drogowym krajowym i międzynarodowym oraz OCS.

Zatrudniamy profesjonalnych kierowców z długoletnim stażem, którzy zadbają oto, aby Twój ładunek dotarł na czas i miejsce. Poza Polską wykonujemy również usługę transportu międzynarodowego  głównie do takich krajów jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, kraje Beneluxu, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Finlandia, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Czechy, Węgry i Portugalia.

EUROPEJSKI
ZASIĘG

DOSTĘPNOŚĆ
24/7

WSZYSTKIE POJAZDY
Z NORMĄ EURO VI

UBEZPIECZENIA
OCP oraz OCS

Zespół specjalistów

osoba3

Rafał Krzywoźniak | Stanowisko

+48 600 123 456
rafal.krzywozniak@knfresh.pl

osoba2

Paulina Balcerzak-Dominiak

+48 600 123 456
paulina.balcerzak-dominiak@knfresh.pl

mapa

Szybki kontakt

Powiedz nam o swoich potrzebach, a my zajmiemy się doborem najlepszych rozwiązań do rodzaju przewożonych produktów, a także pokonywanej trasy. Ofertę otrzymasz od nas w  ciągu 24 godzin.

  KN FRESH Marcin Pryczek

  Niedźwiady 48b
  62-800 Kalisz

  biuro@knfresh.pl
  +48 606 462 705

  Czynne pon-pt: 8:00-16:00
  NIP: 6181172847 | REGON: 6181172847